SIETE PROTI HMYZU

Siete proti hmyzu umožňujú prúdenie čerstvého vzduchu do vášho domova a zároveň chránia pred hmyzom a škodcami.

siete proti hmyzu

SIETE PROTI HMYZU

Bezpečnosť a hygiena vášho domova sú kľúčovými aspektmi vášho každodenného života. Jedným z najvýznamnejších faktorov, ktoré môžu ovplyvniť bezpečnosť a hygienu vášho domova, je prítomnosť hmyzu a škodcov Bez ohľadu na to, kde žijete, hmyz a škodcovia sú bežným problémom, s ktorým môže byť náročné sa vysporiadať. Komáre, muchy a iný lietajúci hmyz môžu byť značnou nepríjemnosťou, najmä počas letných mesiacov. Hmyz, ako sú termity a mravce, môže spôsobiť značné škody na vašom majetku. Okenné siete proti hmyzu fungujú ako bariéra medzi vašim domovom a týmito neželanými hosťami. Umožňujú prúdenie čerstvého vzduchu do vášho domova a zároveň chránia pred hmyzom a škodcami.

OKENNÉ SIETE PROTI HMYZU

Najefektívnejšia ochrana proti prieniku dotieravého hmyzu do Vášho obydlia. Konštrukcia siete proti hmyzu je vyrobená z hliníka. Prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť - poveternostným podmienkam odolné pogumované sklovlákno. Sú určené pre montáž na všetky typy plastových okien a eurookien. Vyznačujú sa tým, že pri montáži nedochádza k priamemu zásahu do konštrukcie okna a nie je potrebné vŕtanie. Sieť sa pripevní pomocou háčikov o tesnenie okna.

DVEROVÉ SIETE PROTI HMYZU

Profil extrudovaných sieťových dverí je vyrobený z kvalitne spracovaného, lakovaného, hliníkového profilu s vnútornými rohmi. Tento ponúkame v šiestich najčastejšie sa vyskytujúcich odtieňoch okien a dverí. Montáž je jednoduchá - uchytením na pánty, ktoré ponúkame v obyčajnom alebo samozatváracom vyhotovení. Dizajnovo elegantné a jedinečné prevedenie predelu eliminuje potrebu dodatočnej montáže madla.

ROLOVACIE SIETE PROTI HMYZU OKNÁ / DVERE

Využívajú sa hlavne na oknách bytov kde, kde nie je možné namontovať pevný typ siete. Rolovacie siete sú vyrobené z kvalitne spracovaného, extrudovaného, lakovaného, hliníkového profilu. Sieťovina je vyrobená z pogumovaného sklovlákna a je odolná voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Základom rolovacej siete je bubón s navinutou sieťovinou a vodiace koľajnice. Spätné navinutie sieťoviny do bubna zabezpečuje pružina mechanizmu.

Vyžiadajte si nezáväzné, bezplatné cenové riešenie.

Inštalácia okenných sietí proti hmyzu je malá investícia, ktorá môže poskytnúť významné výhody pre bezpečnosť a hygienu vášho domova. Ak podniknete potrebné kroky na ochranu svojho domova, môžete si užívať pohodlné a zdravé životné prostredie.