VCHODOVÉ DVERE

Vchodové dvere sú nevyhnutnou súčasťou každej nehnuteľnosti a sú vyrobené z rôznych materiálov. Najobľúbenejšie sú dvere plastové a hliníkové.

PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Plastové dvere sú obľúbenou voľbou pre ich cenovú dostupnosť, odolnosť a nenáročnosť na údržbu. Jednou z najvýznamnejších výhod plastových vchodových dverí je ich odolnosť. Sú odolné voči poškriabaniu, preliačinám a vyblednutiu, vďaka čomu sú ideálne do oblastí s vysokou návštevnosťou. Plastové vstupné dvere navyše vyžadujú malú až žiadnu údržbu.

Majú nižšiu nosnosť ako iné materiály, a preto nie sú vhodné pre väčšie stavebné otvory. Okrem toho nie sú také odolné voči extrémnym poveternostným podmienkam ako iné materiály, čo môže spôsobiť, že sa časom zdeformujú, prasknú alebo vyblednú. Napriek týmto nevýhodám sú plastové vstupné dvere stále skvelou voľbou pre ľudí, ktorí chcú pre svoju nehnuteľnosť nenáročnú, trvanlivú a cenovo výhodnú možnosť.

vchodové dvere žilina plastové vchodové dvere hliníkové vchodové dvere

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Hliníkové vstupné dvere sú obľúbenou voľbou pre majiteľov domov, ktorí chcú pre svoju nehnuteľnosť výraznejší a esteticky príťažlivejší variant. Jednou z najvýznamnejších výhod hliníkových vchodových dverí je ich pevnosť. Disponujú odolnosťou voči hrdzi a korózii, vďaka čomu sú ideálne do priestorov s vysokou vlhkosťou alebo slaným vzduchom. Okrem toho sú hliníkové vstupné dvere dostupné v rôznych dizajnoch a štýloch, vďaka čomu sú obľúbenou voľbou pre tých, ktorí chcú vylepšiť vzhľad svojej nehnuteľnosti. Hliníkové vchodové dvere sa navyše ľahko udržiavajú a vydržia mnoho rokov.

Hliníkové vchodové dvere však majú určité nevýhody. Sú drahšie ako plastové dvere, čo z nich robí pre niektorých majiteľov domov menej dostupnú možnosť. Sú náchylné na preliačenie alebo poškriabanie, čo môže časom ovplyvniť ich vzhľad. Napriek týmto nevýhodám sú hliníkové vstupné dvere stále obľúbenou voľbou pre ľudí, ktorí chcú pre svoju nehnuteľnosť silnú, esteticky príjemnú a nenáročnú možnosť údržby.

VYBERTE SI DIZAJN VCHODOVÝCH DVERÍ

Vyžiadajte si nezáväzné, bezplatné cenové riešenie.

AKO SI VYBRAŤ VCHODOVÉ DVERE

Vchodové dvere sú ústredným bodom vášho domova a prvou vecou, ktorá víta vašich hostí. Sú tiež nevyhnutnou súčasťou bezpečnosti a energetickej účinnosti vášho domova. Výber dokonalých vchodových dverí si vyžaduje dôkladne zvážiť rôzne faktory, ako sú materiál, štýl, energetická účinnosť, bezpečnostné prvky a požiadavky na údržbu.