EXTERIÉROVÉ TIENENIE

vonkajšie žalúzie hliníkové

VONKAJŠIE ŽALÚZIE

Sú najpoužívanejším typom exteriérového tienenia. Umožňujú regulovať denné svetlo, zachytávajú priame slnečné žiarenie.Používajú sa nielen na zatienenie okien rodinných domov, ale aj administratívnych či komerčných budov.
vonkajšie hliníkové rolety

VONKAJŠIE HLINÍKOVÉ ROLETY

Sú exteriérovým tieniacim, izolačným a bezpečnostným prvkom. Tepelnú izoláciu zaručuje použitie najlepších materiálov, tj vysoko kvalitného a veľmi odolného hliníka (plneného polyuretánovou penou). Rolety vytvárajú vyrovnanú vnútornú klímu a taktiež výrazne zamedzujú prieniku hluku do Vášho domova. Dajú sa ovládať manuálne s popruhom alebo kľukou, elektrickým pohonom s automatickým kontrolným systémom a diaľkovým ovládaním, vrátane automatiky.
screenove-vonkajsie-rolety

VONKAJŠIE SCREENOVÉ ROLETY

Najčastejšie sa používajú na tienenie sklenených fasád a okien. Chránia pred slnečným žiarením, prenikaniu tepla a aj prehrievaniu interiéru. Možno ich použiť aj na zatienenie pergol, altánkov, či zimných záhrad. Ich hlavnou výhodou je použitie špeciálnych technických materiálov, ktoré umožňujú čiastočný prienik svetla do interiéru a vizuálny kontakt s okolím, ako aj dostatočné súkromie.
markízy

MARKÍZY

Markízy viacero výhod. Sú schopné zatieniť väčšie plochy terás, balkónov či výkladov. Sofistikovane dotvárajú vzhľad objektu a stávajú sa jeho neoddeliteľnou súčasťou. Ovládanie markíz je veľmi jednoduché. Základným typom je ovládanie kľukou. V prípade väčšieho počtu markíz alebo markízy s väčšou plochou je pohodlnejšie motorické ovládanie so spínačom alebo diaľkovým ovládaním.
Pergola na záhradu žilina bioklimatická pergola žilina hliníková pergola žilina

PERGOLY

Ideálne riešenie pre vytvorenie pohodlného prostredia na terase alebo na záhrade. Vyberať môžete medzi bioklimatickou pergolou Verdi s naklápacími lamelami, pergolou Loira s pevnou strechou z polykarbonátových panelov alebo pergolou Tira so strechou zo sklenených panelov ...

Vyžiadajte si nezáväzné, bezplatné cenové riešenie.

PREDAJ

Stretnite sa s jedným z našich konzultantov a preberte všetky podrobnosti týkajúce sa vášho budúceho projektu. Odpovie vám na všetky vaše otázky v ďalších krokoch.

MONTÁŽ

Odborná montáž okna je rovnako dôležitá ako je kvalita okna samotná.Náš kvalifikovaný montážny tím sa teší na Vaše náročné požiadavky.

SERVIS

Okrem predaja a montáže okien sa venujeme aj servisu okien. Kontaktujte nás telefonicky a dohodnite si obhliadku okien.