PERGOLA

Pergola na záhradu sú ideálnym riešením pre vytvorenie pohodlného prostredia na terase alebo na záhrade. 

PERGOLA TIRA

Táto varianta pergoly predstavuje efektívnu ochranu pred dešťom a veľkorysé zväčšenie úžitkových plôch domu. Jej základom je kvalitná hliníková konštrukcia so špeciálnou povrchovou úpravou. Vzniká pri nej ochranná vrstva z oxidu hliníka, ktorá sa stará o stály vzhľad výrobku. Tento typ pergoly umožňuje zakrytie bočných stien či doplnenie o tienenie v podobe roliet a žaluzií.

Pergola na záhradu žilina bioklimatická pergola žilina hliníková pergola žilina

PERGOLA VERDI

Bioklimatická pergola poskytuje inteligentnú ochranu proti slnečnému žiareniu. Pohyblivé hliníkové lamely možno naklápať v rozmedzí 0° až 125 °C, čo umožňuje efektívne regulovať slnečnú energiu v závislosti na pohybe slnka. Zabezpečuje prirodzené púdenie vzduchu, takže. Bioklimatická pergola prináša ochranu proti dažďu. V uzavretejpolohe skvele tesnia. Vodu z konštrukcie odvádza integrovaný odtokový systém.

Pergola na záhradu žilina bioklimatická pergola žilina hliníková pergola žilina

PERGOLA LOIRA

Minimálna údržba, vysoká odolnosť, jedinečná kvalita. Tento koncept ponúka všestranné využitie s celou radou doplnkov. LOIRA vytvorí miesto na posedenie, zábavu aj relax. Strechu kryje 16mm komôrkový polykarbonát. Konštrukciu z masívnych extrudovaných profilov môžete ukotviť k domu, stene ale aj postaviť samostatne. Rovnú časť stien je možné tieniť markízou, rôznými typmi žalúzii a roliet. Minimalistický dizajn pergoly LOIRA dodáva každému priestoru nádych modernej architektúry, ľahko sa prispôsobia okolitému prostrediu.

Pergola na záhradu žilina bioklimatická pergola žilina hliníková pergola žilina

Vyžiadajte si nezáväzné, bezplatné cenové riešenie.

NA ZÁVER

Všetky typy sú kompatibilné s ponukou exteriérového tienenia vo forme vonkajších roliet, textilných a screenových roliet alebo žaluzií. Využite možnosť bezplatnej konzultácie a získajte bližšie informácie o rade doplnov k pergolám, farbách, cene či možnom termíne realizácie.