TIENIACA TECHNIKA

žalúzie na okná

INTERIÉROVÉ TIENENIE

Je efektívny spôsob, ako regulovať množstvo svetla, slnečného žiarenia a solárnych tepelných ziskov, ktoré vstupujú do miestnosti, vďaka čomu je priestor pohodlnejší a energeticky úspornejší. Interiérové ​​tienenie dokáže ochrániť aj nábytok a iné predmety v domácnosti pred vyblednutím v dôsledku dlhodobého pôsobenia slnečného žiarenia
vonkajšie žalúzie bez zálohy žilina

EXTERIÉROVÉ TIENENIE

Vonkajšie tienenie ponúka množstvo výhod, medzi ktoré patrí zvýšená energetická účinnosť a úspora nákladov. Eenergeticky účinné okenné doplnky, ako sú rolety, žalúzie, clony a markízy sa v posledných rokoch stávajú nevyhnutnými pre nové a existujúce budovy. Predovšetkým vonkajšie tienenie je vysoko účinné pri znižovaní solárnej záťaže v komerčných budovách, čo vedie k významným úsporám.

Vyžiadajte si nezáväzné, bezplatné cenové riešenie.

PREDAJ

Stretnite sa s jedným z našich konzultantov a preberte všetky podrobnosti týkajúce sa vášho budúceho projektu. Odpovie vám na všetky vaše otázky v ďalších krokoch.

MONTÁŽ

Odborná montáž okna je rovnako dôležitá ako je kvalita okna samotná.Náš kvalifikovaný montážny tím sa teší na Vaše náročné požiadavky.

SERVIS

Okrem predaja a montáže okien sa venujeme aj servisu okien. Kontaktujte nás telefonicky a dohodnite si obhliadku okien.